קצת עלינו

אנחנו שלושה תושבי הגליל והעמק ששמחים על כל אפשרות לעבוד וליצור ביחד, נעים כבר שנים במרחבי העולם החדש.  חברנו יחד כי אנחנו שונים -  מגיעים מרקע שונה, מעולמות תוכן מגוונים ודוברים שפות שונות. לכל אחד מאיתנו נסיון וידע מקצועי בתחום אחר. החיבור בין העולמות השונים, השפות, המגזרים, הידע, הכלים וניסיון החיים מאפשרים לנו לעוף גבוה עם אנשים וארגונים המחפשים אחר דרכים יצירתיות ופתרונות חדשים להיטיב עם המציאות המורכבת. 

יש לנו תשוקה רבה לעבוד עם אנשים כמוך - סוכני שינוי המחפשים להכניס תנועה לסדרים הקיימים. 

אנחנו מציעים את עצמנו להיות שותפים לתהליכים על מנת להבטיח את מימושם בדיוק כמו שחלמת אותם. 

ערן שביט

גר במושב ציפורי נשוי לקרן ואבא לאיתי, עומר, הודיה וגפן. לומד ומתפתח כדרך חיים דרך שיטות ומתודולוגיות שונות. איש של אנשים. אנשים הם הדבר שמסקרן אותי יותר מכל. אוהב הרפתקאות המשלבות תנועה, למידה והתפתחות עם הרבה אתגר ומרחקים ארוכים ובאמצעים שונים: אופניים, אופנועים ועוד. איש של מסעות. 

ב - 18 שנים האחרונות מסתובב בעולם על תקן של ״חוקר תרבויות ומגמות״ - מביט, מתקרב ומתחבר למה שקורה, לאן העולם הולך, ומנסה להבין מה אפשר לקחת מכל השפע שהעולם מציע לנו. שימש בתפקידים שונים בקהילת המודיעין בצבא, שליחות חינוכית בחו״ל, והובלת אידאה ב - 7 שנים האחרונות. 

ערן הוביל עשרות קבוצות של סטודנטים ואנשי מקצוע בכירים מהארץ ומהעולם שמחפשים לפגוש את מיטב הפרקטיקות בתחומם, לצמוח ולהתפתח דרך המסע המקצועי, ולחזור למקום ממנו באו ולהפוך אותו לטוב יותר. מעורב בליווי של תהליכי חדשנות ויזמות ברשויות מקומיות ואשכולות מתוך הבנת החשיבות של מרחב זה על איכות החיים של התושב. 

שלומית יצחקי

גרה במושב היוגב, נשואה לשחר ואם לעמר, תמר, מורן וצור. לומדת התמקדות כתפיסה ואורח חיים להעמקה והתרחבות אישית. אוהבת ריצה, יוגה, טיולים. מתנדבת בעשייה עם נוער נעל״ה. להיות בתנועה, לחבר בין אנשים ומגזרים, בין תחומים שנראים לא שייכים, להכיר וללמוד עולמות חדשים, זה הדלק והמוטיבציה במסע האישי והמקצועי. 

יועצת ארגונית עם ניסיון של כ -20 שנים במגזר העסקי, החינוכי והממשלתי. מובילה תכניות בתחום חדשנות ויזמות בחברת אידאה עם דגש על תחום השלטון המקומי והאשכולות. כמו כן, מובילה תהליכים באגף מו"פ של משרד החינוך. עברה לעולם החינוך לפני כ - 5 שנים. למדה הסבת אקדמאים להוראה, לימדה בבי"ס דמוקרטי מגמות עתיד, חדשנות ויזמות. 

עבדה בארגון "ערי חינוך", הובילה סיורי למידה והשראה באירופה וכן תכניות רשותיות לפיתוח מודלים חינוכיים מערכתיים. 

שימשה במגוון תפקידים באינטל, במרכז הפיתוח בחיפה במחלקת משאבי אנוש, ביניהם פיתוח מנהלים, פיתוח צוותים, פיתוח הנהלות וליווי מנהלים בכירים בארץ ובעולם.

מעין זוהר

גרה בשכניה שבגליל, אמא ליעל, יאיר ואוריה, נמצאת בתנועה, למידה ויצירה מתמדת, אוהבת לפגוש אנשים מהלב ולחוות את הטבע מקרוב. 

למעין ניסיון עשיר בפיתוח והנחיית תהליכי יזמות וחדשנות במגוון ארגונים ומערכות. במסגרת עבודתה ב״ערי חינוך״ הובילה תהליך אסטרטגי עם מועצה אזורית גליל עליון לקידום חדשנות בחינוך, לקחה חלק בפיתוח ה״מעבדה לחדשנות חינוכית״ - תכנית ארצית לקידום חדשנות פדגוגית,  ויזמה עם מנהל הפיתוח במשרד החינוך את פרויקט M21- לקידום מרחבי למידה חדשניים בישראל. במסגרת עבודתה באידאה עוסקת מעין בפיתוח תכניות יזמות וחדשנות לארגונים מורכבים המבוססות על התפיסה של ״תרבות ארגונית של סדר בתנועה״ ומלווה תהליך אסטרטגי להקמתו של אשכול כנרת עמקים. לפני עשור הקימה מעין מיזם סביבתי "אסיף- שקיות אקולוגיות" אשר מוביל שינוי עד היום בתחום שקיות הפלסטיק.

״מחפשת תמיד אחר המשמעות שבעשייה, מתוך רצון וכוונה להשפיע לטובה על המציאות, להעמיק ולהרחיב את האנושיות ולחבר בין הלב לראש ובין אדם לאדם.״